SALON MODY ŚLUBNEJ I WIECZOROWEJ
W CENTRUM GDYNI

Malena to salon sukien ślubnych i wieczorowych w samym sercu Gdyni, stworzony przez Alicję Burakowską, absolwentkę szkoły odzieżowej i utytułowaną konsultantkę ślubną. Doświadczenia zebrane w profesjonalnej karierze pozwoliły na otworzenie Maleny, gdzie oswajamy klientki z kwestiami szycia miarowego i oferujemy suknie wybranych polskich i międzynarodowych projektantów.

Specjalizujemy się też w sukniach dla minimalistek szytych według własnego projektu przez nasze utalentowane krawcowe, które poradzą sobie z waszymi wymarzonymi i indywidualnymi projektami. Cały czas poszerzamy horyzonty i często organizujemy gościnne tygodnie z projektantami, których normalnie nie znajdziecie w Malenie, warto być czujnym i obserwować nasze konta social media.

ZNAJDZIECIE U NAS SUKNIE:

suknie-slubne-malena

Jesteśmy też dumni ze współpracy z polską firmą obuwniczą mywish, która tworzy buty z szacunkiem dla rzemiosła i na każdą stopę. Niezliczona ilość kolorów i faktur skóry naturalnej i wegańskiej pozwala na zaprojektowanie idealnej pary butów ślubnych.

Możecie zakupić swoją parę bezpośrednio w Malenie lub przymierzyć parę przed złożeniem indywidualnego zamówienia.

Zachęcamy do obserwowania mywishpoland na:

OPINIE

POZNAJ ZESPÓŁ

Alicja

Alicja jest założycielką Maleny, absolwentką szkoły odzieżowej i doświadczoną konsultantką ślubną. Alicja projektuje nasze autorskie projekty w odpowiedzi na wasze marzenia!

Małgosia

Małgosia jest naszą konsultantką ślubną z wieloletnim doświadczeniem.

Joanna

Joanna jest naszą uzdolnioną krawcową, która zajmuje się waszymi sukniami na etapie przymiarek oraz szyje kreacje, które zamówicie w ramach waszych indywidualnych projektów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Jeśli chcesz przymierzyć suknie lub obuwie w naszym salonie w Gdyni
umów się na wizytę za pomocą poniższego formularza.

Jedna z naszych konsultantek skontaktuje się z tobą aby omówić szczegóły!
Shopping Cart