JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA WIZYTĘ W SALONIE?

Często dostajemy od was pytania o wizytę więc przygotowałyśmy dla was krótki przewodnik,
aby wizyty przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze!

Prosimy abyście umawiały się wcześniej na wizytę, wszystkie nasze konsultantki mogą być zajęte w czasie niezapowiedzianej wizyty i nie będziemy mogły poświęcić Ci tyle uwagi ile byśmy chciały. Oczywiście zawsze możesz nas odwiedzić i obejrzeć suknie, ale niestety nie możemy zagwarantować wolnej przymierzalni bez wcześniejszego umówienia się na wizytę.

Załóż cielistą bieliznę jeśli możesz i zabierz buty o podobnej wysokości obcasa do docelowych butów ślubnych (obcas lub jego brak wpływa na Twoją sylwetkę i postawę). Prosimy abyście nie nosiły mocnego makijażu ust (np. mocnej czerwieni) gdyż łatwo jest pobrudzić suknię. Możesz też przynieść ze sobą swoje inspiracje sukni ślubnych. Zaskakujące jest to, że dość dużo panien młodych wybiera inne suknie niż takie, o których na początku marzyły, ale dobrze jest wiedzieć co Ci się podoba, a co możemy zdecydowanie odrzucić.

Oczywiście! Wiemy, że często dużo to dla  Was znaczy. Prosimy tylko, abyście ograniczyły się do dwóch lub trzech osób (szczególnie w soboty) aby wszystkim było wygodnie.

Zdarza nam się ratować Was w sytuacjach podbramkowych, ale aby uniknąć stresu (dla obu stron) suknie należy zamówić 5-6 miesięcy przed ślubem. Suknie są szyte na Wasze wymiary, czasem czekamy na dostawy materiałów i koronek, a niedługo przed ślubem dokonujemy poprawek.

Mamy suknie w różnym przedziale cenowym (między około 3 do 5 tysięcy złotych), ale zdarzają nam się sezonowe wyprzedaże i specjalne promocje.

Shopping Cart