JAK ZAMÓWIĆ SUKNIĘ ONLINE?

Możesz zamówić suknię ślubną lub wieczorową w naszym sklepie internetwoym. Suknia będzie uszyta na podstawie wymiarów, które nam dostarczysz. Instrukcja pobierania wymiarów znajduje się poniżej. Każda suknia będzie szyta specjalnie dla Ciebie.

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

Sugerujemy aby zmierzyć się z asystą drugiej osoby, podczas gdy ty stoisz wyprostowana w butach o podobnej wysokości i profilu do tych, które będziesz nosiła ze swoją nową kreacją.

Najlepiej jest zebrać wymiary w podobnej bieliźnie, którą będziesz nosić do sukienki. Prosimy, abyś nie mierzyła się w innej odzieży, np. swetrze lub spodniach dresowych itp.

Używaj WYŁĄCZNIE standardowej miary krawieckiej. Miara powinna przylegać do ciała ale nie uciskać lub wrzynać się w skórę. Nie mierz się na wydechu i staraj się stać wyprostowana ale w swobodnej pozie. Twój rozmiar zostanie dobrany głównie przez wymiary biustu, talii oraz bioder.

BIUST:  Zmierz biust w najpełniejszej jego części, a nie pod biustem. Należy pamiętać, że ten wymiar nie zawsze odpowiada rozmiarowi stanika!

TALIA: Talię zawsze mierzymy w najwęższej części. Zwykle jest to ok 3 cm nad pępkiem.

BIODRA: Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz w najpełniejszej części bioder i pośladków. WAŻNE w przypadku sukni o kroju syreny: jeśli twoje uda są większe niż biodra, podaj ten pomiar. 

Po wykonaniu pomiarów porównaj je z tabelą rozmiarów, aby określić właściwy rozmiar. Jeśli nie możesz dopasować dokładnych pomiarów do wszystkich trzech wymiarów wskazanych w tabeli rozmiarów, sugerujemy zamówienie większego wymiaru. Pamiętaj, że suknię można często zmniejszać bez szwanku dla kroju, ale powiększenie zależy od zapasów na szwy, które w większości przypadków są niewielkie.

Tabelka rozmiary

POTRZEBUJESZ SUKNI NA ZAMÓWIENIE?

Jeśli zastanawiasz się nad dodaniem rękawów do jednego z projektów, wydłużeniem konkretnej sukienki lub nadaniem innego charakteru, skontaktuj się z nami. Jest szansa, że projektant wdroży te zmiany w wybranym modelu.

Niektóre z naszych sukni, mogą zostać wykonane w rozmiarze do 58.

Jeśli nie chcesz robić przeróbek i wolisz, abyśmy wykonali sukienkę na podstawie Twoich pomiarów, możesz również rozważyć złożenie niestandardowego zamówienia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat niestandardowych zamówień.

Shopping Cart